Hallitus

Puheenjohtaja, seuran rahastonhoitaja: Matti Vira
(p. 0400995765, email: matti.vira@gmail.com)

Varapuheenjohtaja, joukkueenjohtajien ohjaaja: Marja-Liisa Korsimo-Niemi
(p. 0405440550, ml.korsimoniemi@gmail.com)

Hallituksen jäsen, sihteeri: Christa Wittfooth-Ekuri,
(p. 0408256321, christa.wittfooth-ekuri@edu.mynamaki.fi)

Hallituksen jäsen, tyttöjuniorivastaava: Mikko Immonen
(p. 0443513570, mikko.immonen@mynamaki.fi)

Hallituksen jäsen, poikajuniorivastaava G-D-pojat: Aleksi Hurme
(p. 0404125882, alhu85@gmail.com)

Hallituksen jäsen: Rami Laaksonen
(p.0405199242, rami.laaksonen1@gmail.com)

Hallituksen varajäsen, Koulutusasiat: Sami Sainio
(p. 0505589956, sami.sainio@enics.com)

Hallituksen varajäsen, poikajuniorivastaava C-A-pojat: Mira Hakamäki
(p. 050 5588141, wirmo99@gmail.com)

Tuki, nettisivut: Matti Vira (matti.vira@gmail.com)


   
Lisää uutisia
Salibandyseura Wirmo Ry
«  Syyskuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
 
Kategoriat